+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Замовлення і доставка квітів Хмельницький - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Хмельницький без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Хмельницький. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
636 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
450 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
426 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
450 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
425 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
507 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
532 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
556 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
657 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
594 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
634 грн.
   
троянда 9 шт., лента
491 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Хмельницький вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Люди звикли дарувати один одному квіти з приводу свят і навіть при зустрічі. Галантний чоловік, запрошуючи жінку на побачення, подарує їй квіти. Молодий юнак, гуляючи зі своєю дівчиною по місту, може порадувати її однією трояндою на високій ніжці або скромним букетиком з трьох троянд. Колишній випускник школи, прямуючи на зустріч зі своєю улюбленою вчителькою, принесе їй квіти. Якщо вдячна людина не може подарувати квіти самостійно, то вона може звернутися до послуги доставка квітів Хмельницький. Дякуючи прекрасному сервісу, доставка квітів в Хмельницькому вітає іменинників без запізнення. Спритні хлопці із служби доставки вручать букет, а в деяких випадках, ще й приємне доповнення до нього (шоколадку, іграшку, цукерки в коробці). Салон квіткової продукції, на основі якого функціонує доставка букетів в Хмельницькому, відрізняється від інших торгових точок міста своїм широким асортиментом і частим оновленням продукції. Щодня сюди прибуває фургон, що привозить голландські троянди в коробках по 10-20 штук, нарядні гілочки эустом, орхідеї в спеціальному розчині, різні за формою і кольором хризантеми, різнокольорові гербери. Осінь і зима радують покупців наявністю широкого асортименту хризантем місцевого вирощення. Ця квітка прекрасно виглядає у букеті з іншими квітами і добре поєднується між собою(не змінюючи кольору). Досить соковите листя цієї рослини дає багато зеленого кольору, гармонуючого з жовтими чи білими шапками пелюсток. Восени та на початку зими ви зможете такі замовити квіти по Хмельницькому з приємним терпкуватим запахом.

Доставку квітів Хмельницький - (Хмельницька область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»